Kvadratura kruga: Ognjište

Коментари

Unknown каже…
Ognjiste.....za toplinu, za razgovor za tradiciju i opstanak jednog naroda!!!!! A da ne zaboravimo rakiju uz ognjiste. Pokazi deci gde je njihovo ognjiste????? Neka vatra zauvek gori!!!! Javite se sa svojim misljenjem.
Unknown каже…
BRACO napisao gornji komentar.